• +90 (382) 213 01 74
  • Satış Mağamıza gelerek, İnternet sitemizden geldiğini bildiren tüm müşterilerimize Anında % 10 İNDİRİM !

 HAKKIMIZDA

 

KALAYCIOĞLU SOBA , 1987 yılında Osman Kalaycı tarafından Aksaray ili Kılıçarslan mahallesinde üretim ve ticaret faaliyetine başlamıştır.

KALAYCI markasını hayata geçiren Osman Kalaycı, aynı markanın çatısı altında Kalaycı Soba, Kalaycı Mangal, Kalaycı Isı Ürünleri gibi birçok markalı ürünü sektöre kazandırmıştır.

KALAYCIOĞLU SOBA, üretilen ve ticareti yapılan ürünlerin çeşitliliğini yüksek tutarak, kalitesini ve müşteri memnuniyetini de yüksek tutmayı başarmıştır.

KALAYCIOĞLU SOBA, 2015 yılında şirketin gelecek yönetimi çerçevesinde üretim faaliyetleri ile ticaret faaliyetlerini ayırarak, ticaret faaliyetlerine aynı satış ofisinde devam etmektedir.

KALAYCIOĞLU SOBA, Aksaray Soba sektöründe faaliyet gösteren ve halen farklı markalarda olmak üzere 21 farklı model Soba, 52 farklı model Soba Malzemeleri ve aksesuarları, 34 farklı model Mangal, 24 farklı model Semaver ile birlikte 250 den fazla ürünün ticaretini yapan bir şirkettir.

Aksaray ilindeki soba - soba borusu ve diğer soba malzemeleri - mangal kategorisindeki en çok ürün çeşidini bünyesinde barındıran Kalaycıoğlu Soba'nın ürün portföyünde, Topuz Soba, Sabah Soba, Simtaş Soba, Dolunay Soba, Çınar Soba, Gönen Soba, Tosuntaş Soba gibi firmaların Tek Fırınlı Soba, Çift Fırınlı Soba, Yuvarlak Soba, Kuzine Soba gibi ürünlerinden toplam 21 farklı modelde Soba bulunmaktadır.

Ayrıca kendi ürünümüz olan Kalaycı Mangal ile Cemre Mangal, Isıser Mangal, Seçkin Mangal gibi markalardan, özel yapım 80 cm lik mangal, 90 cm lik mangal ve 100 cm lik mangal da dahil olmak üzere 34 çeşit Mangal bulunmaktadır.

Semaver ürünlerinden ise, Yakut Semaver, Saygılı Semaver, Karoğlu Semaver, Zarifiş Semaver, Sözen Semaver ve benzeri markaların Odun Semaveri, Alüminyum Semaver, Bakır Semaver gibi ürünlerinden 24 farklı modelde semaver ve Bakır Çaydanlık, Bakır cezve, Bakır bardak ürün çeşitleri bulunmaktadır. Yine ısı ürünlerinden Tüplü Sac, Tüpe takılan Sac, Kavurma Sacı, Kapaklı Sac Tava, Paslanmaz Çelik Tava, Emaye Tava, Odunlu Tandır Satışı, Osmanlı Ocağı, Reşo Yakıtı, Soba Jeli satışı yapılmaktadır.

Fırınlanmış Toprak ürünlerinden Çanak, Çift Fırınlanmış Güveç, Güveç Tava, Toprak Sütlaç Kasesi, Toprak Fırın Tepsisi, Testi, Kına Testisi, Kebap Testisi, Kiremit Balık Tabağı, Toprak Borcam Tepsisi, Toprak Kumbara, 3 farklı boyda Peynir Çömleği, Yayık bulunmaktadır.

Sezon dışı ürünlerden ise Aksaray'da Kalbur Satışı, Gözer Satışı, Çine Satışı, Nohut Çinesi, Üzüm Kalburu, Un Eleği, Çekirdek Eleği gibi 7 farklı gözer, kalbur, çine ve elek satışı yapılmaktadır. Yine Aksaray'da Katran satışı firmamız bünyesinde yapılmaktadır.

50 cm lik Adana Kebap Şişi, 60 cm lik Adana Kebap Şişi, Ciğer Şişi, Domates Şişi, Tavuk Şişi, Kömür Maşası, Köfte Maşası, Ahşap Oklava, Ahşap Merdane, Tahta Kaşık, Çiçek Saksısı, Çiçek Toprağı satışı da yapılmakta. Ayrıca Tavuk Suluğu, Tavuk Yemliği, Hindi Suluğu, Hindi Yemliği, Civciv Suluğu, Civciv Yemliği, Hayvan Suluğu, Hayvan Yemliği modellerinden 12 çeşit ürün satışı yapılmaktadır.

Not: Ürünlerimizin güncel stok durumu ve ürün çeşitliliği değişkenlik gösterebilir. Ayrıntılı bilgi için Lütfen arayınız veya mağazamızı ziyaret ediniz.